
ZB nieuwjaarsevent bij Auto Poppe
Op dinsdag 16 januari 2024 trappen we het nieuwe jaar af bij Auto Poppe. Tijdens de nieuwjaarsborrel proosten we samen op het nieuwe jaar en kun je een korte presentatie en rondleiding bij dit innovatieve, Zeeuwse bedrijf verwachten. Na een heerlijk buffet, zullen Mariko Rouw en Rick Suurmond van Zeeland Connect samen met Jo-Annes de Bat in gesprek gaan. Ook Charles de Vries van Auto Poppe en Wijnand Wieles van Saman Group zullen samen het thema 'ontwikkelingen in de mobiliteit' bespreken, waarna we tot slot nog een gezellige netwerkborrel hebben.
Auto Poppe is voor de gehele provincie Zeeland dé officiële dealer voor de automerken Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda en Volkswagen Bedrijfswagens. Daarnaast heeft Auto Poppe een eigen verhuurafdeling en een eigen schadeherstelbedrijf die werkt via MerkZeker Schadeherstel. Door deze combinatie kan Auto Poppe alle facetten van mobiliteit verzorgen.
Vanuit 7 vestigingen, verspreidt over geheel Zeeland, staan dagelijks meer dan 120 medewerkers voor je klaar om uw mobiliteit te garanderen. Medewerkers die, door hun ruime ervaring en gedegen opleidingen, experts op hun specifieke vakgebied zijn.
Auto Poppe bestaat ruim 60 jaar en is in die periode uitgegroeid tot het grootste dealerbedrijf van Zeeland. Met de roots in de Zeeuwse klei, de trots voor het Zeeuwse land en de Zeeuwse nuchterheid is een familiebedrijf ontstaan dat niet voor niets als slogan heeft: Thuis in Zeeland!
Bring a business friend
Hebben jij en jouw business friend het goede voornemen om jullie netwerk uit te breiden in 2024? Dan is dit de kans om kennis te maken met ons gezellige netwerkclub. Iedere introduce mag namelijk met 50% korting een andere introducee meenemen naar het event bij Auto Poppe in Goes.
We zien jullie graag dan!
Adres
Pearyweg 13
4462 GT, Goes.
Meer informatie over dit event
Aanmelden voor dit event?
De netwerkbijeenkomst is gratis te bezoeken voor leden van Zeeland Business. Nog geen lid? Bekijk hier onze lidmaatschappen. Of meld je aan als introducee voor een bijdrage van €49,50 (excl. btw & servicekosten). De bijeenkomst is inclusief uitgebreid diner en drankjes.
Let op: heb je specifieke eet-wensen als vegetarisch, veganistisch of allergieën? Geef dit dan uiterlijk een week van tevoren door aan Zeeland Business. Daarna kunnen wij niet meer garanderen hieraan te kunnen voldoen i.v.m. inkoop.
Leden
Laura Bakker
Jan Faasse
Rob van der Sleen
Andrea Maas
Jordi Dooge
Marcel Janse
Ricardo Kooman
Stuart Geraets
Jordy Lynch
Marijn Riemens
Bastiaan Sinke
Kees van’t Zelfde
Steven Groenewoud
Pieter Roelse
Nico Mesu
Peter Verploeg
Marc Volleman
Gülsüm Akkaya-Yilmaz
Johan Jansen
Arie-Geert Jongeneel
Marian Bruggeman
Karin Bustraan
Tim van den Berg
Kyra van’t Westende
Melvin Simonse
Stefan Francke
Ilse Groeneweg
Cindy Roosenburg-Boer
Stefan Dekker
Joris Maljaars
Dennis Engelbrecht
Nathalie Pieters
Introducees:
- Jo-Annes de Bat – Provincie Zeeland
- Maurice Elenbaas – Auto Poppe
- Charles de Vries – Auto Poppe
- Kees Baas – Auto Poppe
- Mario van Eenige – Auto Poppe
- Dennis van Belzen- Auto Poppe
- Mila Slabber- Auto Poppe
- Ronan Oostdijk- Audi
- Rick Suurmond – Zeeland Connect
- Mariko Rouw – Zeeland Connect
- Wijnand Wieles – Saman Groep
- Anne Aerssens – Klikwerk
- Peter Joosse – Joosse Accountants Belastingadviseurs
- Karen van de Velde – RSQ Consultancy
- Astrid Kesteloo – Kedu polymers industries bv
- Izak op ‘t Hof – Abemec Goes
- Izak Jr. op ‘t Hof -Abemec Goes
- Dairon Joziasse – Don Risicobeheer
- Daisy van der Slikke – Scalda
- Willy Lund – Scalda
- Sharad Van Roggen – LuxImprove
- Patrick van den Dorpel- Kloeg Collection
- Eline Westerveld- Kloeg Collection
- Lisette Post- Zeeuwse Huisstyling
- Janique van der Hart- Totaalbouw Zeeland
Bekijk hier het programma
17:45 | Inloop met een drankje |
18:00 | Opening en presentatie Auto Poppe |
18:20 | Rondleiding |
18:45 | Netwerken onder het genot van een heerlijk buffet |
19:45 | Sprekers: Zeeland Connect en Jo-Annes de Bat Saman Group en Auto Poppe |
20:30 | Netwerken |
21:30/22:00 | Afsluiting |
Dit zijn onze sprekers
Zeeland Connect
Zeeland Connect verbindt overheden, bedrijfsleven en kennisinstellingen met als doel om de logistiek in Zeeland te versterken. Tijdens het Zeeland Business netwerk vertellen Mariko Rouw en Rick Suurmond over de ontwikkelingen van Zeeland Connect, lopende projecten en behaalde resultaten. Daarnaast komt de transitie van diesel naar elektrisch rijden voor MKB ondernemers uitgebreid aan bod, via het Zero Emissie Transport project.
Jo-Annes de Bat – Gedeputeerde bij de provincie Zeeland
Jo-Annes is Gedeputeerde bij de provincie Zeeland met onder andere Economie en Energietransitie in de portefeuille. Binnen Zeeland Connect is Jo-Annes bestuurslid van de stuurgroep.
Charles de Vries – Auto Poppe
Wijnand Wieles – Saman Groep