Het was niet hét thema van de Contacta dit jaar, maar de Zeeuwse arbeidsmarkt stond bij vele activiteiten wel centraal. Van goed werkgeverschap en tips voor HR-managers tot aan het inspireren van young professionals door TV-presentator en sportscholen eigenaar Arie Boomsma, het kwam allemaal voorbij.
Topwerkgeverschap is de toekomst! Dat was de boodschap van Heleen Mes tijdens het HR Netwerk Zeeland event op donderdagavond 10 november. Naar inschatting is nog maar amper 10% van de Nederlandse werkgevers een topwerkgever. Hoe zorg je als regio, als Zeeland dat we meer topwerkgevers krijgen? Het antwoord is inspelen op vier pijlers: tevreden, betrokken, bevlogen en gelukkig!
Wil jij meer tips en niets missen over de ontwikkelingen op de Zeeuwse arbeidsmarkt? Meld je dan nu aan voor het HR Netwerk Zeeland via https://www.hrnetwerkzeeland.nl/.
Dit bericht delen
Gerelateerd nieuws
Schade aan je bedrijfsbus kost meer dan alleen de reparatie
20 augustus 2026
BIOS Zeelandhallen: nu ook voor unieke zakelijke evenementen
17 augustus 2026
Zeeland van fossiele naar duurzame energiemarkt
14 augustus 2026
Bedrijfsopvolging: wie te laat begint, verliest de regie!
10 augustus 2026











