Zeeuwse Uitvoeringsprogramma nu beschikbaar
Na een klein jaar afstemmen is het Zeeuwse Uitvoeringsprogramma RES 1.0 beschikbaar. De RES 1.0 is de basis en het […]

Ruim 100 mensen van de Zeeuwse gemeenten, het netwerkbedrijf Stedin (voorheen Enduris), het Zeeuwse MKB, de Provincie, maatschappelijke organisaties en het Waterschap hebben tezamen de prioriteiten afgestemd. En dit zijn ze geworden:
Gebouwde omgeving:
– 2030: 49% CO2-reductie
– Minder energie verbruiken
– Voortzetten overgang van fossiele brandstoffen naar duurzame energie
– Verduurzamen en isoleren van alle gebouwen
Elektriciteit
– 2030: 95% CO2-reductie
– In 2030 wekken we alle energie die we in Zeeland verbruiken duurzaam op
– Inzetten op de ontwikkeling van meer duurzame energiebronnen
Mobiliteit
– 2030: 49% CO2-reductie
– Voortzetten overgang van fossiele brandstoffen naar elektrisch rijden voor personen- en zakelijk vervoer
Alleen samen kunnen we de klimaatdoelen halen, daarom is samenwerken van groot belang. Om de prioriteiten waar te maken maar ook om het groot aantal andere projecten die door inwoners, gemeenten, bedrijven en maatschappelijke organisaties worden bedacht en uitgevoerd. Maar hoe weten we nu wie wat gaat doen? Het Uitvoeringsplan geeft hier ook antwoord op.
Zeeuwse Uitvoeringsplan RES 1.0
Het Uitvoeringsplan is al door een groot aantal Zeeuwse overheden vastgesteld. Maar nog niet door allen. Wil je het uitvoeringsplan downloaden? Klik hier.
Dit bericht delen
Gerelateerd nieuws
Buiten de Randstad sterkste toename van startende bedrijven
12 september 2023
Arbeidsmarkt? Generatie Z komt eraan!
6 september 2023
Hoe staat het met jouw cyberrisicomanagement?
4 september 2023
Aangeenbrug Electro pakt uit tijdens 30-jarig jubileum
31 augustus 2023